
К-кт прокладок ГБЦ
2 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: 226.220
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-кт прокладок ГБЦ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 226.220 |
| Товщина | 0.4 мм |
| Товщина після затягування | 0.4 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Himiko, 3, Transit, MX-5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 181 ₴

