
Прокладення голівки блоку
1 729 ₴
- Готово до відправки
- Код: 694.501
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладення голівки блоку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 694.501 |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня до | 0.79 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Daf, LDV, Peugeot, Ford, ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 240-244, Convoy, J7, J9, Scorpio, Volga, 504, 604, 400, Granada, Tagora, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 729 ₴

