
Прокладка ГБЦ
921 ₴
- Готово до відправки
- Код: 829.005
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 829.005 |
| Товщина | 1.64 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.77 мм |
| Проекція поршня до | 0.82 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Rover |
| Сумісність з моделлю | BX, 400, 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴

