
Прокладка ГБЦ
1 908 ₴
- Готово до відправки
- Код: 265.441
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 265.441 |
| Товщина | 1.15 мм |
| Товщина після затягування | 1.15 мм |
| Проекція поршня від | 0.401 мм |
| Проекція поршня до | 0.45 мм |
| Діаметр | 91 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Defender, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 908 ₴

