Номінальна потужність 2.0 кВт. Максимальна потужність 2.2 кВт. Альтернатор синхронний з мідною обмоткою. Апроксимована синусоїда. Час безперевної роботи 13 год. Розхід палива 1,15 л/год. Об'єм двигуна 196cм3, 4Т, одноциліндровий. Частота 50Гц. Напруга 230В. Система AVR. Захист від перевантаження. Вага 35кг. Рівень шуму 65дБ. Ємність масляного баку 0.6 л. Рекомендована моторна олива 10W-30 SG,SF/CC. Ємність паливного баку 15 л. Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alligator |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Синхронний |
| Електростартер | - |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 769 ₴






