
Генератор Alligator бензиновий 5,5кВт (ном 5,0кВт) з електростартером
30 673 ₴
- Немає в наявності
- Код: PG6500E
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Номінальна потужність 5.0 кВт. Максимальна потужність 5.5 кВт. Альтернатор синхронний з мідною обмоткою. Апроксимована синусоїда. Час безперевної роботи 10 год. Розхід палива 2,5 л/год. Об'єм двигуна 389cм3, 4Т, одноциліндровий. Частота 50Гц. Напруга 230В. Система AVR. Захист від перевантаження. Вага 83кг. Рівень шуму 74дБ. Ємність масляного баку 1.1 л. Рекомендована моторна олива 10W-30 SG,SF/CC. Ємність паливного баку 25 л. Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alligator |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Синхронний |
| Електростартер | + |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Рівень шуму, дБ | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 673 ₴





