Номінальна потужність 7.0 кВт. Максимальна потужність 7.5 кВт. Альтернатор синхронний з мідною обмоткою. Апроксимована синусоїда. Час безперевної роботи 7 год. Розхід палива 3,6 л/год. Об'єм двигуна 439cм3, 4Т, одноциліндровий. Частота 50Гц. Напруга 230В. Система AVR. Захист від перевантаження. Вага 81кг. Рівень шуму 76дБ. Ємність масляного баку 1.1 л. Рекомендована моторна олива 10W-30 SG,SF/CC. Ємність паливного баку 25 л. Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alligator |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Синхронний |
| Електростартер | - |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 7500 Вт |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Рівень шуму, дБ | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 436 ₴






