
Генератор Brevia інверторний бензиновий 2,0кВт (ном 1,8кВт) з електростартером
48 188 ₴
- Немає в наявності
- Код: GP2300iES
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальна потужність: 2000 Вт. Номінальна потужність: 1800 Вт. Ідеальна ("чиста") синусоїда. Альтернатор: синхронний з мідною обмоткою. Номінальна напруга: 230 В. Частота струму: 50 Гц. Система AVR. Захист від перевантаження. Напруга постійного струму і сила струму: 12В/8.3 А. Об'єм двигуна: 79.7 см³, 4Т, одноциліндровий. Місткість паливного баку 7 л. Рекомендоване паливо: Неетилований бензин. Об'єм масляного картера: 0.33 л. Рекомендована моторна олива: SAE 10W-30. Рівень шуму: 61 дБ. Вага: 23кг. Можливість паралельного підключення. Витрата палива на різних режимах роботи: 100% Навантаження 1,15 л/год, 75% Навантаження 0,85 л/год, 50% Навантаження 0,65 л/год, 25% Навантаження 0,57 л/год. Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Інверторний |
| Електростартер | + |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Маса, кг | 23 |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 188 ₴









