
Генератор Brevia інверторний бензиновий 2,3кВт (ном 2,5кВт) з електростартером
50 629 ₴
- Немає в наявності
- Код: GP2500iES
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальна потужність: 2500 Вт. Номінальна потужність: 2300 Вт. Ідеальна ("чиста") синусоїда. Альтернатор: синхронний з мідною обмоткою. Номінальна напруга: 230 В. Частота струму: 50 Гц. Система AVR. Захист від перевантаження. Напруга постійного струму і сила струму: 12В/8.3 А. Об'єм двигуна: 145 см³, 4Т, одноциліндровий. Місткість паливного баку: 7 л. Рекомендоване паливо: Неетилований бензин. Об'єм масляного картера: 0.45 л. Рекомендована моторна олива: SAE 10W-30. Рівень шуму: 61 дБ. Вага: 25кг. Можливість паралельного підключення. Витрата палива на різних режимах роботи: 100% Навантаження 1,84 л/год, 75% Навантаження 1,36 л/год, 50% Навантаження 0,93 л/год, 25% Навантаження 0,66 л/год. Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Інверторний |
| Електростартер | + |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Маса, кг | 25 |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 629 ₴








