
Свічка запалювання Brisk Super FR15YC, 1шт
87 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR15YC - (0,7) - 1K
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання з мідним центральним електродом. Один заземлюючий електрод і центральний електрод з високою теплопровідністю. Наконечник ізолятора забезпечує ідеальну роботу при низькому навантаженні. Велика кількість застосувань дозволяє використовувати їх у більшості двигунів і транспортних засобів у всьому світі. Підходить для авто: Ford
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FR 15 YC |
| Виробник | BRISK |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Consul, Transit, Taunus, Scorpio, Granada, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтервал | max 30.000 км |
| Довжина різі | 11,2 мм |
| Зазор між електродами | 0,6 |
| Прокладка/ущільнювач | K - Ущільнювальний конус |
| Рекомендований момент затягування | 20-30 Nm |
| Розмір нарізної частини | 21 мм |
| Різьблення | M 18x1,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴



