
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-130 3030-1 12-24V (set) автомобільні
256 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00000879
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 1Вт
• Наявність CAN: ні
• Кількість LED елементів: 1
• Тип елементів: 3030
• Світловий потік (на основі тесту): 120Лм
Кількість в упаковці: 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 1 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 12 В-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

