
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон 36mm COB 12V автомобільні
32 ₴
- Готово до відправки
- Код: DR-00000621
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Цоколь: T11/C5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 0,85Вт
• Довжина: 36мм
• Наявність CAN: Ні
• Кількість LED елементів: 1
• Тип елементів: COB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | C5W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 0.85 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | LED лампа мала |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

