
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T11-116 41mm 3014-33 12V CAN автомобільні
7 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00000631
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: T11/C5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Біполярна
• Потужність: 1,35Вт
• Довжина: 41мм
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 33
• Тип елементів:3014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 1.35 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Цоколь | C5W |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | LED лампа мала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴

