
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T20-105 3030-24 12-24V CAN автомобільні
80 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00000614
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: P21W/BA15S/1156 (1 контакт)
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
•Потужність: 4,6Вт
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 24
• Тип елементів: 3030
• Світловий потік (на основі тесту): 605Лм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 4.6 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Цоколь | T20(W21W) |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 12 В-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

