
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T11-206 36mm 2016-12 12-24V CAN автомобільні
126 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00001631
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: T11
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 3,1Вт
• Біполярний
• Кількість LED елементів: 12
• Тип елементів: 2012
• Довжина: 36мм
• Наявність CAN: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 16 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Потужність, Вт | 3 |
| Термін експлуатації ламп (годину) | 30000 |
| Тип | LED лампа мала |
| Цоколь | T11 36mm / C5W sofit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴

