
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T20-202(2) 2016-45 12-24V CAN 3157
242 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00001636
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: T20 (3157) USA
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 10/2,5Вт
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 45
• Тип елементів: 2016
• Світловий потік (на основі тесту): 1000/300Лм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 16 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість світлодіодів (шт.) | 16 |
| Потужність, Вт | 10 |
| Термін експлуатації ламп (годину) | 30000 |
| Тип | LED лампа мала |
| Цоколь | T25(2) / 3157 / P27/7W base-16mm USA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴

