Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 62 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Потужність, Вт | 62 |
| Напруга живлення | 9-16 В |
| Тип | Світлодіодні лінзи |
| Тип охолодження | Активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 295 ₴







